Старослов’янський масаж внутрішніх органів

Старослов’янський масаж внутрішніх органів – це старовинний метод діагностики та лікування запальних процесів у шлунково-кишковому тракті, які супроводжуються спазмами та опущенням внутрішніх органів, затисканням нервових волокон, венозним та лімфатичним застоєм, недостатнім надходженням кисню.

Старослов’янський масаж відрізняється від більшості мануальних технік, у яких основна роль відводиться м’язам, суглобам та нервовим закінченням, тим, що вплив здійснюється на внутрішні органи та за їх допомогою на все тіло.

Кожен із внутрішніх органів пов’язаний з певним фізіологічним та психічним станом людини. З віком, через навантаження, інфекції та інші зовнішні фактори змінюється тонус органів, погіршується кровообіг. Найважливіша мета Старослов’янського масажу – повернути органам природний стан та правильне функціонування.

Періодичність та кількість масажів встановлюється індивідуально. Процедуру не можна робити натщесерце. Від прийому їжі до процедури повинно пройти не менше 2-х годин. Процедуру не можна проводити під час менструального циклу.

Курс старослов’янського масажу внутрішніх органів можна пройти у Запоріжжі. З цінами можна ознайомитись за посиланням.