Спортивний масаж

Цей вид масажу застосовується для покращення функціонального стану спортсмена, його спортивної форми, зняття втоми, підвищення фізичної працездатності та профілактики травм та захворювань опорно-рухового апарату.

Спортивний масаж буває попередній (мобілізаційний) та відновлювальний. Попередній (мобілізаційний) масаж проводиться перед тренуванням або змаганням. Його мета – підготовка нервово-м’язового апарату, серцево-судинної та дихальної систем, попередження травм опорно-рухового апарату.Спортивный массаж Запорожье

Відновлювальний масаж зазвичай робиться після великих фізичних та психічних навантажень. Його завданням є відновлення функціонального стану спортсмена, підвищення фізичної працездатності, зняття загальної втоми. Якщо ви любитель спорту або професійний спортсмен, цей масаж розслабить, зігріє та підготує ваші м’язи до вправ, попередить спортивні травми, покращить ваші результати та підвищить витривалість. А також прискорить циркуляцію крові та лімфи та зробить м’язи більш гнучкими.

 Послуги спортивного масажу у Запоріжжі, ціни за посиланням.